Ramadani: “Në Ballsh për fitore, nuk na nevojiten shumë policë”

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Trajneri i Flamurtarit, Zekerija Ramadani ditën e sotme ka folur në lidhje me ndeshjen e rradhës në kampionat ku vlonjatët do të përballen me Bylisin. Kjo sfidë është tepër e rëndësishme teksa mund të vendosë fatin për mirë apo për keq të kuqezinjve. Ramadani theksoi se në këtë përballje edhe pse Flamurtarit i duhet thjesht një barazim ata do të fitojnë teksa shtoi se nuk i nevojiten shumë policë:

Zekerija Ramadani
Zekerija Ramadani

Klubit i duhet barazimi, por ne si staf dhe futbollistët duhet të fitojmë dhe të bindim opinionin që Flamurari qëndron bindshëm në Superiore. Nuk kemi nevoj për polici të shumtë në atë ndeshje. Flamurtari në 2015 fiitoj në Ballsh dhe nuk ndodhi asgjë, me pas erdhi ketu Ballshi mori barazimin, nuk ndodhi asgjë dhe ne e uruam për barazimin”, ishin fjalët e trajnetit vlonjat para sfidës me Bylis për “ABC News”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.