Ramos rinovon deri në 2020 ?

0
SHPËRNDAJE

ramosSergio Ramos me shumë mundësi do të qëndrojë te Real Madrid. Pas shumë zërave të cilat këmbëngulnin se lojtari do të largohej drejt Manchester United, të hënën pritet që të vijë zyrtarzimi i rinovimit të kontratës së tij aktuale me spanjollët. Sipas zërave që qarkullojnë Ramos do të rinovojë deri në vitin 2020 dhe do të ketë një përmirësim të rrogës që do shkojë në 9 milionë euo në sezon.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.