Raporti i UEFA-s, ja ndeshjet për të cilat dyshohet se ka trukuar Skenderbeu…

0
SHPËRNDAJE

Ditën e sotme ka dalë në dritë, raporti i plotë, i përbërë nga 93 faqe, që shpjegon në detaje akuzat për trukim mbi ekipin e Skënderbeut. 

Raporti ka zbuluar të gjitha ndeshjet për të cilat dyshohet. Gjithsej janë 53 ndeshje, dhe e para fare është ajo në kualifikueset e Ligës së Kampionëve, Krusaders-Skënderbeu.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.