Rashica asiston, Viteshe nuk fiton

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Viteshe në Holand ku aktivizohet mesfushori kosovar Milot Rashica, është mundur ndaj Fejnordit. Në minutën e 24 kur Viteshe barazoi 1-1 rezultatin ishte pikërisht Rashica që dha asistin. Fejnordi fitoj takimin 3-1 dhe vazhdon të jetë në vendin e parë. Në 20-minutat e fundit Rashica u zëvëndësua nga trajneri i tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.