Rashica dhe Napoli më pranë se kurrë

0
SHPËRNDAJE

rashica
Rashica

Ka kohë që përflitet një afrim i mundshëm i talentit shqiptar te Vitesse, Milot Rashica, por duket se tani më shumë se kurrë duket pranë realizimit kjo transfertë e rëndësishme. Te Napoli e quajnë Callejon-in e ri ndërsa te klubi napoletan po luajnë një rol shumë pozitiv edhe fjalët e mbrojtësit të Napolit, Elseid Hysaj, i cili beson shumë në përshtatjen e Rashi-cës në serinë A. Mediat napoletane vazhdojnë ta lavdërojë Rashicën dhe kalimi te Napoli mund të ndodhë shumë shpejt.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.