Rashica në fushë kundër Sparta Prague të Herolind Shalës (video)

0
SHPËRNDAJE

Në vazhdën e miqësoreve të shumta që po zhvillojnë ekipet këtë verë, u përballën në Austri edhe ekipet e Vitesse nga Hollanda ku luan Milot Rashica dhe Sparta Prague ku luan Herolind Shala. Takimi ishte i fortë ku dominuan hollandezët por në fund rezultati shënoi 1-1. U aktivizua në këtë takim Milot Rashica, vushtrriasi që zotëron pasaportën shqiptare dhe luan në ekipin tonë Kombëtar Shpresa por nuk luajti Herolind Shala që gjithsesi në fund të takimit nuk ngurroi të shkrepë një foto me Rashicën.

11760175_926893904034137_4277736561169147111_n
Shala dhe Rashica
11752601_926886394034888_3364497747961870241_n
Rashica gjatë ndeshjes së djeshme

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.