Rashica shënon për Vitessen ndaj Rubin Kazan

0
SHPËRNDAJE

Rashica shënon gol për Vitessen ndaj Rubin Kazan në miqësore. Ndeshja përfundoi 2-1 dhe goli i shqiparit ishte deciziv.

Milot Rashica në aksion
Milot Rashica në aksion

S'KA KOMENTE

Comments are closed.