Rashica shënon, Viteshe shpreson

0
SHPËRNDAJE

Milot Rashica ishte një nga autorët e golave që Viteshe shënoj në fitoren 1-3 në transfertë ndaj G.A Eagles. Me këtë fitore Viteshe synon një vend në Kupat e Europës. Kosovari ishte i pranishëm gjatë gjithë ndeshjes dhe në minutën e 80 shënoj një gol të bukur.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.