Reagojnë “Ultras Guerrils”: Të bashkohemi sa më të shumtë ndaj estradave të kampionatit

0
SHPËRNDAJE

Ndeshja e djeshme mes Tiranës dhe Kukësit ka ndezur edhe njëherë reagimin e opinionit sportiv, por edhe të tifozërive. Shkak për këtë gjë është bërë tolerimi i bardhebluve ndaj ekipit kryesues, teksa kanë reaguar edhe tifozët e Partizanit.

Përmes një postimi në faqen e tyre, grupimi i “Ultras Guerrils” ka bërë një thirrje që tifozët e Partizanit, dhe jo vetëm, të mblidhen të gjithë për të kontestuar dhe ndaluar aleancat që sipas tyre po prishin kampionatin. Më poshtë, është deklarata e plotë e tyre. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.