Reagon dhe kapiteni kuq e zi pas sulmeve në Bruksel

0
SHPËRNDAJE

Lorik Cana, përmes një postimi në rrjete sociale, ka shprehur solidarizimin e tij me shtetin belg, pas sulmeve terroriste të ditë së sotme.
Fotografia ku shihet flamuri turk dhe ai belg, në mes të të cilëve duart që luten është bërë shumë e famshme.

⛪️

Posted by Lorik Cana on Tuesday, March 22, 2016

S'KA KOMENTE

Comments are closed.