Reagon edhe Bare për foton

0
SHPËRNDAJE

bare

Pas reagimit të Rey Manaj në profilin e tij në facebook, si një reagim për ‘’lojën’’ në rrjetet sociale pas fotos së Manaj dhe Bare në një vaskë. Por shumë shpejt ka ardhur edhe reagimi nga ‘’protagonisti’’ tjetër i fotos, Keidi Bare. Ai në reagim shprehet se ‘’loja’’ zgjerohet pasi shumë adresa në emrin e tij qarkullojnë në rrjetet sociale. Por ai gjithashtu shikon dashakeqësi nga ata që nuk e pëlqejnë suksesin e tij.

Ja reagimi plotë:

 Dua te sqaroj nje keqkuptim qe ka ndodhur ne rrjetet sociale pasi esht e pavertet dhe per kete dua te pastroj imazhin tim nga keto budalliqe pasi nuk esht hera e par qe ndodh nje keqkuptim i till per mua ne rrjetet sociale pasi kam pasur edhe me perpara te njejtat probleme pasi ka shum adresa fallco qe jan ne emrin tim dhe me fotot e mia.Nje sqarim i vogel , ndihem i detyruar ta bej kete sqarim edhe pse nuk jam une ai qe eshte publikuar ne rrjetet sociale , ndihem i detyruar ta bej sqarimin per respekt te tifozave dhe dashamiresve te mi . Nga nje ane ndihem i turperuar jo per shkak te fotos se publikuar por per shkak se qimja behet tra .Popullit nuk ju pelqen suksesi por ju pelqen te merrem me llafe dhe te shpikin llafe , prandaj ne nuk ecim si popull per shkak te dallavereve qe krijojn njerzit dhe kush populli yt

S'KA KOMENTE

Comments are closed.