Reagon Maradona: Solidarizohem me lojtarët e Panamasë

0
SHPËRNDAJE

Nuk ka munguar edhe reagimi i menjëhershëm i Diego Armando Maradonës në lidhje me turpin e gjysëmfinales Panama – Meksikë ku arbitri amerikan i ndeshjes i dha fitoren Meksikës me disa vendime të njëanshme të tij.

“Solidarizohem me lojtarët panamezë. Ndeshja duhet përsëritur dhe arbitri duhet përjashtuar. Kjo nuk është parë kaq hapur që kur gjyqtari meksikan Codesal vodhi Argjentinën në Botërorin e vitit 1990.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.