Real-Atletico, lojtari i ndeshjes është…

0
SHPËRNDAJE

13308343_1252067714839688_5804237261599666730_o
Sergio Ramos

Mbrojtësi Sergio Ramos mori cmimin si lojtari i ndeshjes finale të Ligës së Kampioneve mes Real dhe Atletico Madrid, e fituar me penallti nga Real pas barazimit 1-1 në 120 minuta lojë. Ramos shënoi golin e avantazhit, mbrojti shkëlqyeshëm si dhe realizoi saktë në fund njërën nga penalltitë. Gjithashtu është lojtari i pestë që shënon në dy finale të ndryshme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.