Real dhe Juventus nuk shkojnë më shumë se një barazim

0
SHPËRNDAJE

Real Madrid dhe Juventus nuk kanë mundur të shkojnë më shumë se një barazim ndaj Legia dhe Lion.14925389_1347437948622151_6919019735912644141_n

 

Në fushën e Legia Varshav madrilenët arritën të gjejnë golin dy herë rradhazi shumë shpejtë, por më pas ishin vendësit që kthyen shifrat në 3-2. Ndërkohë që ishte Kovacic ai që barazoi shifrat përfundimtare në 3-3.

 

Në ndeshje tjetër Juventus arriti një barazim, goli i Higuain nga 11-metërshi u barazua në fund nga miqtë që morën një barazim 1-1 në Torino.

 

Rezultatet e plota të Champions League

Dortmund – Lisbona 1-0

Legia – Real Madrid 3-3

Monako – CSKA 3-0

Totenham – Leverkusen 0-1

Juventus – Lion 1-1

Porto – Klub Bryzh 3-0

Sevila – Dinamo Zagreb 4-0

Kopenhagen – Lester 0-0

S'KA KOMENTE

Comments are closed.