Real Madrid – De Gea thuajse e kryer

0
SHPËRNDAJE

imageLa Liga/ Tashmë nuk ka asnjë dyshim, David de Gea do të jetë portieri i ardhshëm i Real Madrid. Portieri spanjoll i Manchester United prej kohësh është në planet e galaktikëve, dhe duket se edhe largimi i portierit Casillas ka ardhur pikërisht prej kësaj levizje. Tani pritet vetëm që madrilenët të përfundonë marrëveshjen me ekipin anglez, dhe të mbyllë akordin me lojtarin, pasi firma dhe kalimi i tij tek Reali ështe vetëm një formalitet.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.