Real Madrid “heq qafe” Romën (Video)

0
SHPËRNDAJE

Real Madrid vs AS RomaChampions League/ Real Madrid nukme ka diskutuar kualifikimin ndaj Romës në mbrëmjen e sotme të cilën e ka mposhtur sërish me rezultatin 2-0. Pas ndeshjes së parë në Itali, madrilenët e mposhtin skuadrën e Spalletit edhe në “Bernabeu” me shifrat e përgjithshme 4-0. Dy gola të Cristiano Ronaldo dhe James Rodrigues në minutat 64′ dhe 68′ e mbyllën praktikisht ndeshjen dhe dërguan “Los Blancos” në çerekfinale të këtij turneu. Ndërkohë Roma e ka patur të vështirë përball Realit teksa është dorëzuar pa kushte.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.