Real Madrid humbet Bale!

0
SHPËRNDAJE

bale

 

Pasi doli i dëmtuar nga fusha në Champions League ndaj Sportingut të Lisbonës, Gareth Bale do të operohet në kaviljen e tij dhe si pasojë mund të mungoj deri në 4 muaj. Kështu ai ka humbur ndeshjen ndaj Barcelonës në 3 dhjetor e vlefshme për Botërorin midis klubeve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.