Real Madrid – Manchester UTD, shkëmbim portierësh

0
SHPËRNDAJE

navasReal Madrid dhe Manchester United po punojnë në këto orë të fundit merkatoje për të gjetur një marrëveshje midis tyre për transferimin e De Geas në Madrid. Fillimisht mendohej se portieri spanjoll do të kalonte te madrilenët për shumën e 40 milionë eurove por kushtet kanë ndryshuar pasi në këto orë të fundit United ka kërkuar shërbimet e portierit Keylor Navas. Në këtë mënyrë “galaktikët” dhe Djajtë e Kuq bëhen gati për një shkëmbim portierësh me akordin i cili sipas mediave angleze dhe spanjolle do të arrihej mbi bazën e 25 milionë eurove dhe kartonin e Keylor Navas.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.