Real Madrid rinovon me Dani Carvajal

0
SHPËRNDAJE

imageLa Liga/ Tani është zyrtare, Real Madrid ka rinovuar kontratën me mbrojtësin e saj Dani Carvajal. Mbrojtësi i djathtë spanjoll, tashmë i rikthyer tek madrilët prej dy sezonesh, tashmë do të ka rinovuar zyrtarish kontratën e tij deri në vitin 2020. Trajneri Benitez e ka në planet e tij mbrojtësin që po kalon një formë të mirë, dhe nuk ka ndërmend t’a lërë të largohet, pasi e sheh si një lojtar për formacionin e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.