Real Madrid “stërvitet” me Interin

0
SHPËRNDAJE

imageMiqësoret/ Real Madrid ka mposhtur pa shumë vështirësi Interin në një ndeshje miqësore me rezultatin 3-0. Madrilenët kanë dominuar krejtësisht takimin duke mos i lënë asnjë mundësi Interit. Pjesa e parë përfundoi me rezultatin 1-0 dhe autori i golit ishte Jesse Rodrigues në miutën e 39′. Në pjesën e dytë Reali shton dominimin duke shënuar edhe dy herë të tjera me anë të Varane në të 56′-tën për të ardhur tek perla e James Rodrigues në minutën e 88′ pas një goditje dënimi. Inter ishte i pafuqishëm përballë madrilenëve që ishin dukshëm më lartë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.