Real Madrid vs AS Roma 6-7

0
SHPËRNDAJE

Në  prezantimin e parë t si trajner i Realit të Madridit, të  Benitezi ka humbur. në përballjen me Romën. Ndeshja ka përfunduar pa gola dhe Roma ka fituar me penallti!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.