Reali i Madridit vetëm 2 super blerje

0
SHPËRNDAJE

La Liga / Florentino Perez ka njoftuar se Real Madridi do të bëjë vetëm dy transferime.

Presidenti i klubit spanjoll dëshiron që të bëjë dy transferime, pasi sipas tij skuadra nuk ka nevoj për ndryshime të mëdha.

Real Madridi dëshiron që ta transferoj Kylian Mbappen nga Monaco që shihet si zëvendësues i Alvaro Moratas dhe Theo Hernandez, që shihet si zëvendësues i Fabio Conetraos, raporton minuta90.com nga AS.

Gjithashtu, skuadra spanjolle nga huazimi ka rikthyer sulmuesin e talentuar, Borja Mayoral që shihet si zëvendësues i Marianos dhe Vallejo që shihet si zëvendësues i Pepes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.