Reali në sulm për Llorenten

0
SHPËRNDAJE

imageLa Liga/ Ekipi i Real Madrid po mendon gjithnjë e më tepër për transferimin e sulmuesit të Juventus, Fernando Llorente. Sipas “TuttoSport”, madrilenët po bëjnë gati ofertën e duhur për t’ia bërë drejtuesve bardhezinj për sulmuesin spanjoll, e cila është e gatshme t’a shesë mesfushorin. Kjo tratativë mund të mbyllet shumë shpejt, duke parë dëshirën e Juventus për të shitur lojtarin, dhe me Real Madrid që kërkon të mbyllë sa më shpejt këtë lëvizje.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.