Redi Jupi: Do të bëjmë lojën tonë ndaj portugezëve

0
SHPËRNDAJE

Redi Jupi sot në konferencë për shtyp. Foto:F.Hazizllari
Redi Jupi sot në konferencë për shtyp. Foto:F.Hazizllari
Kombëtarja U21/ Trajneri i ekipit Kombëtar U21, Redi Jupi, ka dhënë një konferencë per shtyp përpara takimit që luhet sot kundër Portugalisë në orën 18:00, në stadiumin “Kombëtar “Qemal Stafa”. Ja deklarata e plotë e Jupit: “Kemi dy mungesa të rëndësishme si Rey Manaj dhe Albion Avdiaj. Veç këtyre dhe humbjes së mbrëmshme me Portugalinë them se pjesa tjetër shkon mirë. Tashmë jemi gati për të luajtur”. Në lidhje me kundërshtarine e sotëm, trajneri Jupi u shpreh: “Është një prej skuadrave më të mira në botë për këtë moshë. Pavarësisht kësaj, ne do të hyjmë për të dhënë më të mirën dhe për t’u ndeshur denjësisht me t’a”,-ishin fjalët e Redi Jupit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.