Redknapp drejt Australisë

0
SHPËRNDAJE

ChM_xslUoAA7n01
Harry Redknapp

Trajneri Harry Redknapp pritet ti drejtohet kampionatit australian qe gjithnje e me teper po terheq emra te njohur europiane dhe amerikano-latine. Ish-drejtuesi i Tottenham, QPR dhe West Ham do te firmose keto dite per Central Coast por ne rolin e keshilltarit dhe jo te trajnerit, sic jemi mesuar ta shohim prej vitesh. Sic dihet, ne kampionatin australian luajne edhe dy shqiptare, Besart Berisha te Melbourne Victory, Labinot Haliti te Newcastle Jets.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.