Regbi, miqësore Tirana-Pogdorica

0
SHPËRNDAJE

Regbi/ Tirana dhe Podgorica do të përballen mes tyre në një ndeshje miqësore e cila do të zhvillohet Tiranë. Kjo do të jetë një ndeshje promovuese midis dy ekipeve që takohem për herë të parë në fushën e lojës. Sporti i regbisë po vjen gjithmonë e në rritje edhe në vendin tonë. Ky takim është caktuar të zhvillohet në datën 12 shtator, dhe do të luhet tek “Kompleksi Bio” në Arbanë në orën 16:00 Hyrja për tifozët do të jetë falas.
image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.