Rey Manaj dhe gëzimi i debutimit zikaltër: Faleminderit edhe vendit tim

0
SHPËRNDAJE

rey
Manaj feston me Icardi, golin e shenuar nga argjentinasi ndaj Atletik Bilbaos

Nuk e ka mbajtur dot përbrenda gëzimin. Rey Manaj e ka shprehur të gjithë entuziasmin e debutimit me Interin, përmes një statusi në profilin e Facebook, ku veç familjes, ka falënderuar edhe shqiptarët, qofshin tifozë zikaltër, ose jo.

reyStat“Ishte një fitore e madhe e grupit. I kënaqur për ndeshjen e parë zyrtare me Interin. Për këtë falënderoj të gjithë familjen time, si dhe të gjithë vendin tim. I dedikohet të gjithë atyre që duan të mirën time. Forca Inter”, ka shkruar.

rey2
Manaj ne aksion

Manaj, i transferuar këtë verë nga Kremoneze tek Interi, luajti për rreth 20 minuta në miqësoren që Interi fitoi 2-0 të shtunën, ndaj Atletik Bilbaos. Ai shërbeu edhe si një lloj hajmalie, pasi Interi gjeti fitoren pas disa rezultateve zhgënjyes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.