Rei Manaj kërkon një mundësi të dytë

0
SHPËRNDAJE


Rei Manaj, sulmuesi lushnjar i kombëtares i huazuar nga Interi te Peskara, duket se do te rikthehet te zikaltrit para kohe.

Sipas asaj që shkruhet në mediat italiane, trajneri Odo nuk është bindur dhe drejtuesit po punojnë të afrojnë ndonjë sulmues me eksperiencë që të mbajë peshën e repartit të avancuar.

Ndërkohë, edhe Interi vështirë ta mbaje pjesë të ekipit, ndaj duket se edhe këtë janar do të ketë një tjetër huazim, në të cilin Manaj do të ketë një mundësi të dytë për të treguar vlerat e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.