Rekish ndjek Rashicën

0
SHPËRNDAJE

dmitriy rekishPas Valdrin Rashicës, është një tjetër mesfushor që nuk ka kaluar provën në Shkodër dhe shkon në Durrës tek Teuta.

Bëhet fjalë për Dimitry Rekish, bjellorusin i cili nuk bindi trajnerin Armando Cungu në Shkodër dhe do tentojë të bindë trajnerin Julian Ahmataj në Durrës.

Kujtojmë që, edhe mesfushori Valdrin Rashica nuk kaloi provën tek Vllaznia dhe e mori Teuta.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.