Rekuperohet mbrojtësi i Korabit

0
SHPËRNDAJE

Elvis Prençi

Pas lajmeve të bujshme nga mbështetës të ndryshëm për dhurimin e disa milionave dollarë për ekipin dibran, vjen një tjetër lajm i mirë dhe këtë herë nga vetë skuadra. Mbrojtësi I Korabit Elvis Prençi është rikthyer nga dëmtimi i rëndë që e mbajti jashtë fushe më shumë se gjysmën e sezonit. Ky lajm konfirmohet nga faqa zyrtare e Korabit dhe konfirmon lajmin e rikthimit të tij. Prençi ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale në gjurin e majtë dhe tashmë ai është kthyer në stërvitje me grupin dhe shumë shpejt trajneri Mehmeti do të ketë mundësi ta hedhë edhe në fushë duke parë dhe përmirësimin e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.