Renatinjo-Plaku, ka balotazh tek kampionët

0
SHPËRNDAJE

Sebino Plaku
Sebino Plaku

Superiorja/ Skuadra e Skënderbeut do të përballet ndaj Tërbunit të Pukës. Hamdi Salihi pavarësisht se është rekuperuar dhe ka gëzuar stafin teknik, me shumë mundësi do ta nis nga stoli ndeshjen. Renatinjo-Plaku është balotazhi për të caktuar në fund nga trajneri Josa cili do të përbëjë dyshen sulmuese së bashku me nigerianin Xhejms. Në fakt Xhejms nuk është ngjitur në asnjë moment aty ku e njeh i gjithë ambjenti sportiv në Shqipëri, por për “politika” të klubit është gjithnjë titullar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.