Renato Arapi mund të rikthehet në Superligë

0
SHPËRNDAJE


Partizani kërkon të përforcohet në të majtë të mbrojtjes dhe së fundmi në skenë ka dalë sërish Renato Arapi.

Mbrojtësi durrsak që është pjesë e Boluspor në Turqi, mund të rikthehet në janar, pasi sipas “Panorama Sport” kushtet e kontratës atje kanë ndryshuar.

Kjo sigurisht që nuk e ka kënaqur mbrojtësin, i cili po mendon rikthimin në Superiore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.