Rexhinaldo : Do ta falja golin për triumfin ndaj Korabit

0
SHPËRNDAJE

15171247_1176873965725093_1825656268116273861_nLuftetari nuk ka kohe per te humbur. Edhe pse zhgenjimi ndaj Korabit eshte i madh, bluzinjte kane nisur te mendojne per Skenderbeun. Rexhinaldo, autori i tre golave te realizuar me bluzinjte, per “Panorama Sport” komenton barazimin.

“Ka pak rendesi nese shenoj une apo dikush tjeter. E rendesishme do te ishte fitorja e Luftetarit. Besoj se kemi humbur dy pike te rendesishme perballe Korabit por gjithcka i takon se shkuares.

Mund dhe duhet te kisha bere me shume ne fushen e lojes por emocionet e lojes me rrembyen per te mos u shfaqur altruist me shoket. Gjithsesi, mendoj se kemi shume pune per te bere, duke filluar nga takimi me Skenderbeun. Te hedhim pas kraheve te shkuaren dhe te perqendrohemi per ndeshjen e rradhes”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.