Rey Manaj goditet në kokë, pritet përcaktimi i dëmtimit

0
SHPËRNDAJE

Kombëtarja U21/ Sulmuesi i Interit dhe përfaqësueses sonë U-21, Rey Manaj është detyruar të zëvëndësohet gjatë ndeshjes pas një goditje të marrë në kokë gjatë një dueli me njërin nga kundërshtarët e tij. Trajneri Jupi tha pas ndeshjes: “Manaj ka marrë një goditje në kokë dhe ende nuk dihet shkalla e dëmtimit që pritet të përcaktohet.” Pas egzminimeve të stafit mjekësor të Shpresave kuqezi do të arrihet edhe përcaktimi i dëmtimit të sulmuesit Manaj. Ndeshja me Portugalinë po “troket” dhe mungesa e Manajt do të peshonte shumë tek kuqezinjtë e vegjël.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.