Rey Manaj, ja golat në stërvitjen e Interit (Video)

0
SHPËRNDAJE

rey manaj

 

Rey Manaj ka shkëlqyer ditën e martë në seancën stërvitore të Interit duke shënuar një dopietë. Sulmuesi shqiptar falë paraqitjeve të mira me skuadrën e të rinjve, mori një ftesë nga trajneri Roberto Mancini për në skuadrën e parë ku nuk është ndalur dhe i ka surprizuar të gjithë duke shënuar një dopietë në stërvitje. Në vijim ju sjellim video e golave të talentit shqiptar:

S'KA KOMENTE

Comments are closed.