Reza Karimit i vjen fletëthirrja për ushtar nga Irani

0
SHPËRNDAJE


Reza Karimi, mesfushori iranian i Skënderbeut, mungoi në ndeshjen me Korabin, kjo pasi i kish mbërritur fletëthirrja për ushtar raporton “Panorama Sport”.

Iraniani udhëtoi menjëherë pranë familjes, atje ku ai ka zgjidhur këtë çështje dhe është vënë sërish nën urdhrat e trajnerit Daja.

Klubi është siguruar se për Karimin nuk do të ketë më shqetësim sa i takon këtij problemi, pasi gjithçka është zgjidhur.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.