Rezart Maho rikthehet tek Kamza

0
SHPËRNDAJE

Kategoria Parë/ Kamza vazhdon të jetë aktive në këtë merkato verore, duke bërë disa goditje të rëndësishme. Afrimi më i fundit zyrtar është ai i Rezart Mahos, që rikthehet tek kamzalinjtë pas dy sezonesh. Maho ka qënë kapiten i ekipit, dhe tashmë ka vendosur të rikthehet për të ngritur sërisht lartë ekipin.

Rezart Maho
Rezart Maho

Gjithashtu në Kamëz pritet të mbërrijnë për provë edhe tre koreanë, të cilë do të bashkohem këto dit ke ekipin në stërvitje. Kamza duket se po krijon një ekip pretendent për t’u rikthyer sërisht mes më të mirave në futbollin shqiptar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.