Rezultatet dhe renditja e Kategorisë së Dytë

0
SHPËRNDAJE

12250010_484351665101196_6118216240491123065_n
Pamje nga “stadiumi” i Tepelenes

Grupi A / Rezultatet

Gramshi 1-1 Kevitan
Egnatia 1-0 Luzi 2008
Kukësi B 1-1 Vora
Ada 3-1 Albpetrol
Partizani B 2-0 Veleçiku
Tirana B 1-1 Vllaznia B

Renditja:
1.Egnatia 18 Pikë
2.Veleciku 12 Pikë
3.Albpetrol 11 Pikë
4.Vora 11 Pikë
5.Partizani B 11 Pikë
6.Vllaznia B 10 Pikë
7.Tirana B 10 Pikë
8.Gramshi 9 Pikë
9.Internacional 6 Pikë
10.Kukësi B 6 Pikë
11.Luzi 5 Pikë
12.Ada 4 Pikë
13.Kevitan 2 Pikë

Grupi B / Sot

Oriku 3-0 Këlcyra
Gramozi 1-2 Memaliaj
Delvina 2-0 Skrapari
Butrinti 4-1 Maliqi
Naftetari 4-0 Tepelena
Permeti 0-0 Domosdova

Renditja:
1.Oriku 19 Pikë
2.Naftëtari 18 Pikë
3.Delvina 12 Pikë
4.Maliqi 10 Pikë
5.Butrinti 10 Pikë
6.Devolli 9 Pikë
7.Këlcyra 9 Pikë
8.Memaliaj 9 Pikë
9.Domosdova 7 Pikë
10.Skrapari 6 Pikë
11.Përmeti 5 Pikë
12.Tepelena 4 Pikë
13.Gramozi 4 Pikë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.