Ribaj bardheblu?

0
SHPËRNDAJE

 

tirana stervitjeAndi Ribaj mbetet një sulmues i lirë në tregun e futbollit shqiptar. Tirana duke qenë në nevojë në repartin sulmues duket se ka nisur negociatat me sulmuesin në fjalë. Gjithsese, ende nuk ka asgjë konkrete, por shtypi sportiv konfirmon bisedime mes sulmuesit fierak dhe 24 kampionëve të Shqipërisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.