Ribaj për provë në Izrael

0
SHPËRNDAJE

image
E ardhmja e sulmuesit Andi Ribaj duket se do të jetë jashtë Shqipërisë. Pasi përfundoi sezonin e tij me Apoloninë, tashmë sulmuesi fierak mund të jetë jashtë Shqipërisë. Aktualisht sulmuesi është pa ekip, dhe ai ndodhet në Izrael për t’u provuar tek një ekip. Ribaj ka udhëtuar drejt Izraelit, dhe tashmë ka filluar stërvitjen me ekipin, që ende nuk i është mësuar emrin. Këto janë informacionet momentale që minuta90.com ka mësuar eskluzivisht.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.