Rike Roçi tani tifo për Italinë (foto)

0
SHPËRNDAJE

Ish konkurruesja e njohur e ‘Big Brother Albania’, njekohesisht edhe tifoze bukuroshe qe ra ne sy ne stadiumet franceze gjate Europianit ne mbeshtetje te Shqiperise, Rike Roci, ka kthyer tashme vemendjen dhe mbeshtetjen drejt Italise, vendit ku jeton prej kohesh. Dhe e mbeshtet ne menyren e vet, me nje foto mjaft seksi.

1-1 rike

S'KA KOMENTE

Comments are closed.