Rikthehen dy në rradhët e vlonjatëve

0
SHPËRNDAJE

pashajSkuadra e Flamurtarit do të ketë dy forca plus në ndeshjen e rradhës ndaj Kukësit. Janë Entonio Pashaj dhe Ylli Hoxha që do të jenë të gatshëm pas mungesës ndaj Vllaznisë për arsye kartonësh. Trajneri Ramadani do të ketë mundësi dhe alternativa më shumë në këtë takim ku kërkohet vetëm fitorja. Si Pashaj ashtu edhe Hoxha kanë zhvilluar një sezon pozitiv në aspektin individual me vlonjatët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.