Rikthehet Daniela: Ronaldo mi dedikon mua golat (foto 16+)

0
SHPËRNDAJE

Modelja Daniella Chavez jo vetem qe deklaron se Cristiano Ronaldo ka kryer marredhenie me te, por ajo eshte e bindur se ai e do ate marrezisht dhe i dedikon golat asaj. Ndoshta Chavez po perjeton momente te dashurie imagjinare por gjithsesi, ajo ngul kembe ne te sajen. Ja disa foto teper provokuese te cilat ajo i ka bere ne kohen kur luhej Copa America por qe ajo thote se do ti donte ti ribendte por nen pranine e Cristianos dhe vetem atij.

cdfe8c04f081e41006dc192fb69c248f daniella chavez 6 DANIELLA CHAVEZ DENISE COTTE JUNE WALTON TOPLESS NUDE PLAYBOY MEXICO 02 Daniella-Chavez-Nude-6 eyeemfiltered1433069988751 f49-copia

S'KA KOMENTE

Comments are closed.