Rikthehet Gashi

0
SHPËRNDAJE

13617486_10154159804232254_1067633211_nShkëlzen Gashi është rikthyer në fushën e lojës me fanellën e Colorado Rapids pas mun-gesës së gjatë për shkak të grumbullimit me Kombëtaren tonë në kampionatin Europian. Gashi e ka nisur si titullar takimin për tu zëvendësuar në ’67. Lojtari ynë bëri një paraqitje të mirë duke rrezikuar disa herë portën kundërshtare por pa ja dalë të shënojë. Në fund, 0-0 mes Rapids dhe Portland Timbers me ekipin e Gashit që vazhdon të mbajë vendin e parë në renditjen e grupit të perëndimit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.