Rikthehet Hodo, Teuta synon dy afrime

0
SHPËRNDAJE

15000607_10154589948549462_7687623692522880645_o

Teuta u mund nga Tirana të dielën, ndërkohë që ndeshja e radhës në kampionat luhet ndaj Kukësit.

Trajneri Magani do të ketë në dispozicion edhe mesfushorin Bledar Hodo që mungoi këtë fundjavë për shkak të plotësimit të numrit të kartonëve. Hodo pritet të jetë një rikthim shumë i rëndësishëm për ekipin durrsak, pasi është një nga pikat e forta.

Ndërkohë, në Durrës po presin hapjen e merkatos për të bërë disa përforcime, ku një qendërmbrojtës me eksperiencë dhe një sulmues goli janë objektivat e durrsakëve, gjë që e shprehu edhe trajneri Magani në deklaratën e dhënë për mediat pas humbjes me Tiranën. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.