Rikthehet Mourinho: Benitez, e ke zonjën pa qejf!

0
SHPËRNDAJE

1646143-34920747-2560-1440
Benitez dhe Ronaldo gjatë një stërvitje

Po u “kruajte” me Jose Mourinho duhet ti bësh llogaritë mirë. Pas kritikave që ju bënë nga bashkëshortja e Rafa Benitez që shprehej se burri i saj së pari duhet të merret me rregullimin e problemeve të mbarsura nga Mourinho te Real Madrid, ky i fundit u kthehet të dyve pa meshirë.

“Së pari Rafa Benitez shkatërroi Interin në vetëm gjashtë muaj,” – ja nis Mourinho i karikuar në kulm. “Zonja Benitez është e bërë lëmsh, nuk di ç’thotë. Po tu merrte me dietën e burrit të vet, nuk do të kishte gjithë këtë kohë të llomotiste për mua.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.