Rikthehet Rey Manaj?

0
SHPËRNDAJE

manaj-pescara_tkem658sqw681atha6egae204Sot Pescara luan në Kupën e Italisë në Bergamo ndaj ekipit më në formë në vend, Atalanta. Natyrisht, interesimi i madh i publikut shqiptar qëndron nëse përvec kapitenit Ledjan Memushaj të konfirmuar, do të jetë apo jo edhe “djali i keq” Rey Manaj.

Dhe përgjigja e trajnerit Oddo mesa duket është po, Manaj do të udhetojë në Bergamo me ekipin e parë por sipas tij, sulmuesi i ri do të duhet të tregojë tepër kujdes në të ardhmen dhe të japë si në stërvitje ashtu dhe në ndeshje mbi 100% të mundësive.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.