Rikthimi i Ditmar Bicit i vështirë

0
SHPËRNDAJE

Ditmar Bicaj pas fitores së Partizanit në Kukës
Ditmar Bicaj pas fitores së Partizanit në Kukës

Përkundër asaj që po aludohet në media të ndryshme për një pajtim të mbrojtësit Ditmar Bici me klubin ku bën pjesë, Partizanin, duket shumë e vështirë deri në kufinjtë e të pamundurës rikthimi i tij në radhët e të kuqve. Kjo konfirmohet nga burime të sigurta të minuta90.com por arsyet konkrete nuk bëhen të ditura.

Mbrojtësi lezhjan kundërshtoi haptazi mbajtjen e tij në stol dhe më pas u dënua nga klubi mirëpo kur kanë ngelur vetëm 90 minuta nga përfundimi i garës, Partizani ka shumë mungesa në mbrojtje që mund ta vejë në vështirësi ekipin në përballjen me Teutën.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.