Rikthimi që i hap “probleme” Kukësit

0
SHPËRNDAJE

14700864_896251157172645_9162056078371869799_o

Kukësi pret Vllazninë katë javë, ndeshje e cila do të luhet ditën e diel në stadiumin “Zeqir Ymeri”.

Për këtë përballje do të jetë i gatshëm edhe Nijaz Lena, i cili mungoi për shkak kartonësh ndaj Luftëtarit.

Rikthimi i tij është i rëndësishëm, por ndaj gjirokastritëve u rikthye edhe Emini, dhe tashmë trajneri Gjoka duhet të gjejë mendohet mirë se cili nga lojtarët e huaj do ta nisë nga minuta e parë.

Siç dihet, Emini dhe Lena konsiderohen të huaj, pasi nuk zotërojnë pasaportën shqiptare, por vetëm atë maqedonase. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.