Rindizet shpresa për Berishën

0
SHPËRNDAJE

berisha_1615
Dy portieret, Berisha dhe Marchetti

Portieri i Kombëtares sonë, Etrit Berisha, pritet të bëhet njëshi i padiskutueshëm te Lazio sipas informacioneve të fundit të dala nga vetë klubi roman. Sipas lalaziosiamonoi.it, Lazio e gati gati shitjen e italianit Federico Marchetti te Liverpool, transferim që u përfol mjaft edhe kohë më parë por që tani duket më i mundshëm se kurrë edhe pse ky i fundit ka një kontrate te Lazio deri më 2018. Duket se më në fund rindizet shpresa e Berishës për tu kthyer në portierin kryesor të një klubi me emër pasi prej vitesh kishte mbetur nën hijen e portierit Marchetti.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.